Summary video - Artificial Intelligence 2018 - Videly Produkcja Filmowa Poznań
14921
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-14921,cookies-not-set,eltd-core-1.1.2,awake-ver-1.3,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-left,eltd-light-header,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
Artifical Intelligence Conference 2018
Summary video

Summary video to podsumowanie, przedstawiające wszystkie kluczowe momenty wydarzenia w krótkiej, kilkuminutowej formie. Pokazuje najważniejszych prelegentów, dyskusję między uczestnikami, sponsorami, przebieg i organizację eventu – umożliwia odbiorcom spojrzenie na wydarzenie jako całość. Materiał może także spełniać funkcję zwiastunu następnej edycji wydarzenia.

Prezentowany film to podsumowanie konferencji Artificial Intelligence 2018, która odbyła się w listopadzie w Brukseli. Przedstawia kluczowe zagadnienia dotyczące przyszłości sztucznej inteligencji dyskutowane w trakcie konferencji. Materiał zmontowany został z ujęć przedstawiających przebieg eventu oraz wywiadów z prelegentami uczestniczącymi w wydarzeniu.

wróć