Testimonials - Artificial Intelligence 2018 - Videly Produkcja Filmowa Poznań
14929
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-14929,cookies-not-set,eltd-core-1.1.2,awake-ver-1.3,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-left,eltd-light-header,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
Artifical Intelligence Conference 2018
Testimonials

Wypowiedzi Twoich klientów, partnerów, sponsorów czy prelegentów / uczestników eventu, pozwalają na wyjątkowe spojrzenie na Twoją organizację. Dzięki nim możesz przedstawić siebie i swoją firmę i opowiedzieć jej historię z różnych perspektyw.

W październiku, podczas konferencji Artificial Intelligence 2018 w Brukseli, zarejestrowaliśmy między innymi wypowiedź Nikosa Pappasa, Ministra Grecji ds. Cyfrowej Polityki, Telekomunikacji i Mediów. Minister przedstawiał podejście Grecji do sztucznej inteligencji i jej roli w rozwoju Europy. Wywiady z prelegentami stanowią doskonałe uzupełnienie debaty mającej miejsce na scenie, podsumowują kluczowe wątki dyskusji toczących się podczas eventu.

wróć