Employer Branding Video - Videly Produkcja Filmowa Poznań
14912
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-14912,cookies-not-set,eltd-core-1.1.2,awake-ver-1.3,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-left,eltd-light-header,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
Employer Branding Video

Film przedstawiający firmę jako pracodawcę spełnia wiele funkcji. Pokazuje, że warto pracować w Twojej firmie, ale także przyciąga do niej dokładnie takich pracowników, jakich szukasz. Employer Branding Video to również narzędzie, które można wykorzystać do prezentacji samej organizacji i przedstawienia cech ją charakteryzujących.

Tworząc film dla Egeniq, chcieliśmy podkreślić, że praca w firmie funkcjonującej całkowicie zdalnie nie oznacza dla jej pracowników braku poczucia przynależności do organizacji lub niemożności współdzielenia zasad kultury pracy. Film ma na celu pokazanie korzyści płynących z pracy zdalnej, poczucia wspólnoty, wyjątkowej atmosfery panującej w firmie.

Tworzenie tego materiału było wyjątkowym doświadczeniem – począwszy od kreacji i preprodukcji, poprzez nagrania w holenderskich domach, skończywszy na doborze odpowiednich ścieżek dźwiękowych i procesie postprodukcji, realizującym założenia scenariusza.

wróć