Eventy - Summary video, nagrania wykładów, wywiady - Videly Produkcja Filmowa Poznań
14995
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-14995,cookies-not-set,eltd-core-1.1.2,awake-ver-1.3,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-left,eltd-light-header,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
Eventy

Zajmujemy się kompleksową obsługą eventów kulturalnych i biznesowych - przede wszystkim konferencji technologicznych, finansowych, etc. Realizujemy relacje i zapowiedzi następnych edycji, wywiady z prelegentami i uczestnikami wydarzenia, wielokamerowe nagrania wykładów i warsztatów.

Summary video to podsumowanie, przedstawiające wszystkie kluczowe momenty wydarzenia w krótkiej, kilkuminutowej formie. Pokazuje najważniejszych prelegentów, dyskusję między uczestnikami, sponsorami, przebieg i organizację eventu – umożliwia odbiorcom spojrzenie na wydarzenie jako całość.

Prezentowany film to podsumowanie konferencji Artificial Intelligence 2018, która odbyła się w listopadzie w Brukseli. Przedstawia kluczowe zagadnienia dotyczące przyszłości sztucznej inteligencji dyskutowane w trakcie konferencji. Materiał zmontowany został z ujęć przedstawiających przebieg eventu oraz wywiadów z prelegentami uczestniczącymi w wydarzeniu.

W ramach projektu Eastern Partnership, mieliśmy okazję uczestniczyć w nagraniach spotkania młodych, ambitnych polityków z Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Mołdawii oraz Ukrainy. Spotkanie pod przewodnim hasłem #strongertogether odbyło się już po raz dziesiąty w Brukseli.

Teaser to zapowiedź kolejnych edycji eventu. Dynamiczny film o długości 30 lub 60 sekund prezentuje najbardziej emocjonujące momenty i ogólny przekaz nadchodzącego wydarzenia.

Teaser wyprodukowany dla Agile Testing Days posłużył organizatorom do promocji następnej edycji konferencji, która będzie zorganizowana w Stanach Zjednoczonych. W dynamicznym skrócie pokazane zostały najbardziej charakterystyczne cechy eventu.

Wywiady z prelegentami stanowią doskonałe uzupełnienie debaty mającej miejsce na scenie, podsumowują kluczowe wątki dyskusji toczących się podczas eventu. Realizujemy statyczne wywiady w zaaranżowanej wcześniej przestrzeni studyjnej, a także bardziej spontaniczne sondy reporterskie – tzw. vox pops.

Podczas konferencji #HIVEBerlin, organizowanej przez magazyn The Esports Observer, rejestrowaliśmy wywiady z reprezentantami największych firm z branży esportowej. Lindsey Eckhouse, dyrektor handlowy G2 Esports, przytacza argumenty przemawiające za przewagą e-sportu względem tradycyjnych dyscyplin i sugestie skierowane do podmiotów aspirujących do wejścia na rynek.

W październiku, podczas konferencji Artificial Intelligence 2018 w Brukseli, zarejestrowaliśmy między innymi wypowiedź Nikosa Pappasa, Ministra Grecji ds. Cyfrowej Polityki, Telekomunikacji i Mediów. Minister przedstawiał podejście Grecji do sztucznej inteligencji i jej roli w rozwoju Europy. Wywiady z prelegentami stanowią doskonałe uzupełnienie debaty mającej miejsce na scenie, podsumowują kluczowe wątki dyskusji toczących się podczas eventu.

Nagrywanie ścieżek wykładowych umożliwia przekazanie treści poruszanych w trakcie konferencji osobom, które nie mogły w niej uczestniczyć. Wielokamerowa rejestracja może zostać uzupełniona także o zapis prezentacji, wyświetlanych przez prelegenta.

Podczas ubiegłorocznej konferencji Agile Testing Days w Poczdamie zarejestrowaliśmy kilkadziesiąt wykładów wraz z wyświetlanymi w ich trakcie prezentacjami. Film i prezentacja osadzane są we wcześniej przygotowanej planszy graficznej. Część wykładów była także postprodukowana na miejscu i wyświetlana podczas sesji popołudniowych w trakcie konferencji.

Rejestracja wielokamerowa jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku paneli dyskusyjnych. Podczas konferencji #HIVEBerlin, organizowanej przez magazyn The Esport Observer, statyczna kamera obserwowała wszystko, co dzieje się na scenie w szerokim ujęciu. Druga kamera podąża za wypowiadającymi się uczestnikami dyskusji w bliskim planie. W postprodukcji ujęcia z dwóch kamer montujemy ze sobą naprzemiennie, na wzór materiałów z konferencji TED.

wróć