Mission Video - Videly Produkcja Filmowa Poznań
14685
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-14685,cookies-not-set,eltd-core-1.1.2,awake-ver-1.3,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-left,eltd-light-header,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
Mission Video

Mission video to doskonałe narzędzie pomagające zaprezentować misję i wartości istotne dla twojej firmy, zbudowanie relacji z klientem. Mission video pomaga wyróżnić sylwetkę twojej firmy na tle konkurencji.

Yoga Hub to szkoła jogi zlokalizowana w centrum Berlina, ale także miejsce spotkań międzynarodowej społeczności pasjonatów, dzielących te same wartości. O idei projektu opowiadają z off-u jego współtwórcy.
Po akceptacji wstępnych briefów oraz scenariusza, rozpoczęliśmy planowanie dwudniowej produkcji filmu w Berlinie. Mimo kapryśnej pogody, zdołaliśmy zainscenizować sceny z nauczycielami, zarejestrować ujęcia lokalizacji i fragmenty sesji, film zawiera także zdjęcia najbardziej rozpoznawalnych symboli miasta.
wróć